اخبار ویژه
تـداوم تـولید و ثبت رکـوردهای ارزشمند در شـرکت فـولاد خـوزستان/گـام مستحکـم فـولاد مردان خوزستانی برای تحقق شعـار سـال در اولیـن مـاه سـال؛

رکـورد تـولیـد روزانـه احیـا فـولاد خـوزسـتان در تـقـارن بـهـار طبیعـت و قـرآن شـکسته شـد

به گزارش خبرنگار روابط‌عمومی فولاد خوزستان،رکورد تولید واحد احیا مستقیم فولاد خوزستان در روزهای ۱۶ و ۱۸ و ۱۹ فروردین ماه امسال شکسته شد. مهران پاک‌بین مدیر بخش احیا فولاد خوزستان ضمن تبریک سال نو و حلول ماه مبارک رمضان بیان کرد:تولید روزانه واحد احیا به ترتیب،سیزده هزار و یکصد و پنجاه، سیزده هزار و […]

اشتراک گذاری
۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲
41 بازدید
کد مطلب : 1728

به گزارش خبرنگار روابط‌عمومی فولاد خوزستان،رکورد تولید واحد احیا مستقیم فولاد خوزستان در روزهای ۱۶ و ۱۸ و ۱۹ فروردین ماه امسال شکسته شد.

مهران پاک‌بین مدیر بخش احیا فولاد خوزستان ضمن تبریک سال نو و حلول ماه مبارک رمضان بیان کرد:تولید روزانه واحد احیا به ترتیب،سیزده هزار و یکصد و پنجاه، سیزده هزار و سیصد نود و دو و سیزده هزار و ششصد و سی تُن در روزهای ۱۶، ۱۸ و ۱۹ فروردین رقم خورد.

◽مدیر بخش احیا فولاد خوزستان تصریح کرد:افتخارآفرینان فولاد خوزستان توانستند رکورد روزانه‌ تولید واحد مدول ۲،احیا دو را در ۱۸ فروردین ماه به دو هزار و هشتصد و نود تُن افزایش دهند.

◻️ پاک بین با اشاره به تلاش و همت مثال زدنی جهادگران فولاد خوزستان در خط مقدم تولید گفت: رکوردزنی ها در اولین ماه سال به همین جا ختم نمی‌شود و رکورد تولید زمزم یک پس از ۵ سال در ۱۹ فروردین ماه به دو هزار و هشتصد و نود تُن رسید و رکورد تولید واحد زمزم دو نیز پس از دو سال به شش هزار و پانصد و پنج تُن در روز ارتقا پیدا کند.

▫️وی در پایان اظهار داشت: روزه‌داران فولادی در ماه ضیافت الهی توانستند با همدلی، کار گروهی، دانش فنی در کنار تلاش بی‌وقفه به رکوردهای فوق دست پیدا کنند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *