اخبار ویژه

پتروشیمی امیرکبیر تمام کارگران پیمانی را تبدیل وضعیت می کند

برای نخستین‌بار در صنایع پتروشیمی کشور تبدیل وضعیت کلیه نیروهای پیمانکار به قرارداد مستقیم در پتروشیمی امیرکبیر صورت می گیرد.
اشتراک گذاری
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
229 بازدید
کد مطلب : 3751

به گزارش ملت اصیل به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل پتروشیمی امیرکبیر، مدیرعامل و نایب‌رئیس هیات مدیره این شرکت، با اعلام این خبر گفت: برای نخستین بار در صنایع پتروشیمی کشور، تبدیل وضعیت کارکنان پیمانی امیرکبیر در دستور کار قرار گرفت تا با اجرای این کار بزرگ و بی نظیر، کمک شایانی به ارتقای سطح شغلی این عزیزان شده باشد.

دکتر سعید صادقی با اشاره به انجام مراحل پایانی این فرایند خاطرنشان کرد: تا کنون قرارداد ۷۵۰ نفر از کارکنان به صورت مستقیم با پتروشیمی امیرکبیر منعقد شده است و امیدواریم تا پایان خرداد ماه و یک ماه زودتر از موعد مقرر، مراحل اداری و جذب نفرات باقیمانده نیز پایان پذیرد که با این احتساب در مجموع بالغ بر ۱۲۰۰ نفر از این موضوع منتفع خواهند شد.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در سال گذشته پیرامون تبدیل وضعیت قرارداد ایثارگران یادآور شد: در سال ۱۴۰۲ تبدیل وضعیت کلیه ایثارگران شاغل در این شرکت، در راستای دستورالعمل بند «و» تبصره ۲۰ قانون بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور صورت پذیرفت که امیرکبیر به عنوان اولین شرکت اقدام به این کار نمود.

صادقی در ادامه تصریح کرد: با اجرای این پروسه، طیف گسترده ای از کارکنان شاغل در بخش های فنی و مهندسی، بسته بندی و بارگیری و همچنین نیروهای خدماتی مشمول تبدیل وضعیت خواهند شد و این خبر خوش می تواند در انگیزه کاری کارکنان تاثیر بسزایی داشته باشد.

شایان ذکر است شرکت پتروشیمی امیرکبیر تولید‌کننده متنوع ترین محصولات پلیمری شامل پلی‌اتیلن سنگین، پلی‌اتیلن سبک، و پلی‌اتیلن سبک‌خطی در سطح کشور است که با ارائه محصولات خود در بازارهای داخلی و خارجی، جایگاه مهمی در صنعت پتروشیمی ایران داراست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *