اخبار ویژه
مدیر بازرسی شرکت توسعه گردشگری ایران منصوب

مدیر بازرسی و ارزیابی عملکرد شرکت توسعه گردشگری منصوب شد

به گزارش روابط‌عمومی شرکت توسعه گردشگری ایران، مراسم تودیع و معارفه مدیر بازرسی و ارزیابی عملکرد مدیر جدید و قدیم این شرکت با حضور علی همتی، مدیرعامل، مسعود پناهی، رئیس هیئت‌مدیره، و جمعی از مدیران ارشد، در محل شرکت برگزار شد. علی همتی در این مراسم با تقدیر از زحمات مدیر سابق در حکمی جداگانه […]

اشتراک گذاری
۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳
126 بازدید
نویسنده : آراد محمدی
منبع : میراث
کد مطلب : 3712

به گزارش روابط‌عمومی شرکت توسعه گردشگری ایران، مراسم تودیع و معارفه مدیر بازرسی و ارزیابی عملکرد مدیر جدید و قدیم این شرکت با حضور علی همتی، مدیرعامل، مسعود پناهی، رئیس هیئت‌مدیره، و جمعی از مدیران ارشد، در محل شرکت برگزار شد.
علی همتی در این مراسم با تقدیر از زحمات مدیر سابق در حکمی جداگانه آقای مهدی امیدزاده منفرد به‌عنوان مدیر بازرسی و ارزیابی عملکرد منصوب کرد.
مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری ایران ضمن آرزوی توفیق و بهروزی برای ایشان در سمت جدید و با تأکید بر هم‌افزایی و همدلی بیشتر در سطح شرکت اظهار داشت: مطمئناً با حضور همکاران پرتلاش و مؤثر شرکت که توانسته‌اند عملکرد قابل‌توجهی را از خود ارائه دهند، با تعامل و همکاری همکاران، شاهد پیشرفت دوچندان این مجموعه خواهیم بود.
علی همتی در ادامه افزود: در فرایند انتخاب مدیر جدید، معیارهایی چون سوابق تخصصی، تعهد کاری و تجربه مدیریتی موردتوجه قرار گرفته است و از مدیر جدید انتظار می‌رود که با پایبندی به قوانین و بهبود ساختارهای موجود، در جهت ایجاد همکاری مؤثر با شرکت‌ها و واحدهای زیرمجموعه اقدام نمایند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *