اخبار ویژه
رئیس بیمارستان سینا در تجلیل از خیرین سلامت ؛

نیازمند حضور خیرین سلامت هستیم/مشارکت موسسه شمخانی در تکمیل اورژانس سینا ستودنی است

رییس بیمارستان سینا با تجلیل از خیرین سلامت از موسسه خیریه شهدای شمخانی در خصوص تکمیل اورژانس بیمارستان سینا از این موسسه تجلیل کرد.
اشتراک گذاری
۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۲
106 بازدید
کد مطلب : 1608

به گزارش پایگاه خبری ملت اصیل ؛دکتر احمد مشکورنیا رئیس بیمارستان سینا در جمع خبرنگاران گفت: به همت خیرین حوزه سلامت در مرکز آموزشی درمانی بیمارستان سینا و موسسه خیریه شهدای شمخانی در جهت تکمیل اورژانس این مرکز تقدیر و تجلیل می کنیم. 

دکتر مشکور نیا در گفتگو با خبرنگار ملت اصیل افزود: امیدوارم همگی توفیق خدمت رسانی به مردم و انجام امور خیر را داشته باشیم. کار خیر در حوزه سلامت باقیات الصالحات ارزشمندی خواهد بود. 

وی ادامه داد خوشبختانه با حضور هیات دولت در خوزستان فردا با حضور وزیر بهداشت و مدیران حوزه بهداشت و درمان همچنین مسئولین استان فردا شاهد افتتاح اورژانس بزرگ و مجهز بیمارستان سینا خواهیم بود.

رییس بیمارستان سینا اظهار داشت :ساختمان جدید اورژانس بیمارستان سینا با مساحت ۲۴۵۰ مترمربع جایگزین ساختمان اورژانس قدیمی شده و یکی از برنامه‌های ما بعد از جا به جایی اورژانس قدیم، تبدیل آن به مگا ای سی یو است.

وی در پایان نقش موثر خیرین در حوزه سلامت استان تاکید کرد و افزود: ردپای خیرین در توسعه فضاها و خدمات درمانی در شهرستان کارون کاملا مشهود است که امیدواریم این تعامل و همیاری بیشتر شود.  ما قدردان خیرین بزرگواری که در راستای پیشبرد اهداف سلامت و درمان قدم برمی دارن هستیم.                                  

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *