اخبار ویژه
حاج جمیل میاحی ؛

رییس ستاد اقوام و عشایر و ایلات انتخاباتی سعید جلیلی در استان خوزستان منصوب شد/فعالیت ستادی مرکز استان و شهرستان ها آغاز شد

با معرفی جمیل میاحی به عنوان رییس ستاد اقوام عشایر انتخاباتی سعید جلیلی؛ فعالیت تبلیغی این نامزد ریاست جمهوری در استان خوزستان وارد مرحله جدید اجرایی خود شد.
اشتراک گذاری
۲۹ خرداد ۱۴۰۳
47 بازدید
کد مطلب : 4098

به گزارش ملت اصیل؛ صبح امروز جمیل میاحی از شیوخ و معتمدین برجسته استان خوزستان شنبه در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: حکم رییس ستاد انتخاباتی اقوام و عشایر دکتر سعید جلیلی در استان خوزستان را دریافت کردم.

وی در مورد راه اندازی ستاد انتخاباتی سعید جلیلی در خوزستان نیز گفت:ستاد مرکز استان و شهرستان‌ها راه اندازی شده است و در صدد هستیم تا بصورت مستمر فعالیت های ستاد مرکزی و همچنین ستادهای شهرستان ها را با حضور نخبگان و شیوخ ،سادات معزز باحضور گسترده که با تلاش شبانه روزی من و همکارانم است برای انتخاباتی پرشور و حداکثری مهیا کنیم

جمیل میاحی از چهره های شاخص خوزستان است که در سالهای قبل باحضور خود در بین عشایر و اقوام مختلف جایگاه بسیار ارزشمندی را داشته و همچنین بعنوان خیر مدرسه ساز استان برای مردم مناطق محروم و کم برخوردار آشناست .

در همین رهگذر طی روزهای اخیر شماری از طرفداران سعید جلیلی در استان خوزستان فعالیت تبلیغی برای این نامزد ریاست جمهوری دارند که عمده تلاش آنها در فضای مجازی است.

به گزارش ایرنا ۶ نامزد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری به ترتیب حروف الفبا مسعود پزشکیان، مصطفی پورمحمدی، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی و محمدباقر قالیباف هستند که از بیستم خرداد تا ۲۴ ساعت پیش از آغاز فرایند رای گیری انتخابات فرصت تبلیغات دارند.

انتخابات زودهنگام ریاست‌ جمهوری در پی فقدان آیت الله سید ابراهیم رئیسی هشتمین رییس جمهوری اسلامی ایران و همراهان در سانحه هوایی ۳۰ اردیبهشت امسال، برای انتخاب نهمین رئیس‌ جمهور روز جمعه هشتم تیر ۱۴۰۳ در سراسر کشور برگزار می‌شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.