اخبار ویژه

تقدير شهردار حمیدیه از اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر به مناسبت ۹ ارديبهشت ماه روز ملی شوراها

محمد رضا مهاوی شهردار حمیدیه بمناسبت نهم ارديبهشت ماه روز ملی شوراها از رياست و اعضای شورای اسلامی شهر با اهداء لوح تقدير به دليل تلاشهای صادقانه و بی دريغشان تقدير و تشکر و براي تمامی اعضاء شورای اسلامی شهر آرزوی موفقيت نمود. متن این تقدیر نامه بدین شرح است: بسمه تعالي اعضای محترم شورای […]

اشتراک گذاری
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲
42 بازدید
کد مطلب : 1677

محمد رضا مهاوی شهردار حمیدیه بمناسبت نهم ارديبهشت ماه روز ملی شوراها از رياست و اعضای شورای اسلامی شهر با اهداء لوح تقدير به دليل تلاشهای صادقانه و بی دريغشان تقدير و تشکر و براي تمامی اعضاء شورای اسلامی شهر آرزوی موفقيت نمود.

متن این تقدیر نامه بدین شرح است:
بسمه تعالي

اعضای محترم شورای اسلامی شهر حمیدیه
سلام عليكم
با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) ، احتراماً ضمن گرامیداشت نهم اردیبهشت سالروز تشکیل شورای اسلامی شهر و روستا ، فرا رسیدن این روز را محضرتان تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال موفقیت روزافزون شما را در دستیابی به اهداف وزین مدنظر در راستای توسعه و عمران و آبادانی روزافزون دیارمان در زمینه های مختلف آرزومندم .
بی شک با بررسی عملکرد شورای اسلامی شهر از ابتدای تشکیل تاکنون شاهد ارتقای نمودار عملکرد شهرداریها در عرصه های مختلف و تغییر چهره شهر ها با استفاده از مشارکت و خرد جمعی بوده ایم و این سازمان مردمی روز به روز به هدف اصلی خود که بهره برداری از افکار مختلف و جذب همکاری شهروندان در دست یابی به افق تعیین شده بوده نزدیک تر شده است .
در پایان سرافرازی و بهروزی حضراتتان را در نیل به برنامه های ارزشمندتان در پیشرفت روزافزون دیارمهرپرور حمیدیه تحت رهبری های خردمندانه ی رهبر معظم انقلاب و سیاست های دولت مردمی آرزومندم.

محمد رضا مهاوی
شهردار حمیدیه

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.