اخبار ویژه

۶ واحد صنعتی راکد توسط صنعتگر دزفولی تغییر کاربری و احیا شد

دزفول- ایرنا- ۶ واحد صنعتی راکد و غیرفعال مستقر در شهرک صنعتی شماره یک دزفول با همت یکی از صنعتگران دزفول تغییر کاربری و احیا شد.
اشتراک گذاری
۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۲
71 بازدید
کد مطلب : 1617

محمد پویه کارآفرین و مدیرعامل شرکت کارتن محمد پنجشنبه در جریان سفر رییس جمهور به دزفول و حضور در این کارخانه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از سال ۱۳۸۰ با یک مجموعه کارتن سازی پا به عرصه تولید گذاشتیم و با توکل بر خدا و توان نیروهای دلسوز و بومی و هدفگذاری مدون با خرید واحدهای تعطیل و تغییر کاربری نسبت به احیای مجموعه تولیدی در زمینه فعالیت خود اقدام کردیم.
این صنعتگر بیان کرد: شرکت کارتن محمد در چند سال اخیر ۶ واحد صنعتی راکد را تغییر کابری داده و بطور کامل احیا کرده است که آخرین مجموعه به یک کارخانه کاغذ سازی تبدیل شد و امروز با حضور رییس محترم جمهور به بهره برداری رسید.
وی افزود: ظرفیت این واحد صنعتی ۴۰ تن در شبانه روز است که در زمینه تولید کاغذ فلوتینگ و تست لاینر فعالیت دارد.
پویه گفت: این مجموعه با سرمایه گذاری ۱۲۰ میلیارد تومان و اشتغال برای ۱۰۰ نفر ایجاد شده و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا از مصرف انرژی بهینه و کیفیت بالایی برخوردار است.
وی یکی از ویژگی‌های این شرکت را کامل بودن زنجیره تولید صنعت بسته بندی عنوان کرد و افزود: با در اختیار داشتن مجموعه‌های کاغذسازی، ورق سازی، کارتن سازی و جعبه سازی امکان خدمات با کیفیت تر، سریعتر و ارزانتر برای مشتریان فراهم شده است.

به گزارش ایرنا جشن احیای ۱۶۰ واحد صنعتی استان خوزستان امروز پنجشنبه با حضور رییس جمهور در کارخانه کارتن محمد برگزار شد.
آیت الله رییسی همچنین در جریان حضور در این کارخانه از غرفه‌های شرکت‌های احیا شده بازدید و خط تولید کاغذ مقوا از کاغذهای ضایعاتی را در شرکت کارتن محمد افتتاح کرد.
به گزارش ایرنا آیت الله رییسی روز پنجشنبه سفر خود به استان خوزستان را از فرودگاه دزفول آغاز کرد.
حضور در مراسم احیای ۱۶۰ واحد تولیدی راکد خوزستان، زیارت آستان متبرک سبزقبا (ع) برادر امام رضا(ع)، بهره برداری از واحد گازی نیروگاه سیکل ترکیبی اندیششک، دیدار با مرپم اندیمشک و اهواز، بهره برداری از طرح دوخطه راه آهن اهواز اندیمشک، حضور در جمع سران عشایر و قبائل و کارگران هفت تپه از برنامه‌های روز نخست سفر ۲ روزه رییس جمهور به خوزستان بودند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.