اخبار ویژه

سفر هیات فنی عربستان سعودی به مشهد مقدس

تهران - ایرنا - هیات عربستان سعودی که در سفر به جمهوری اسلامی ایران در هفته گذشته از سفارت و اماکن دیپلماتیک خود بازدید کرده بود در ادامه مهمان مسوولان در مشهد مقدس است.
اشتراک گذاری
۲۶ فروردین ۱۴۰۲
60 بازدید
کد مطلب : 1423

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی ایرنا، هیات فنی عربستان سعودی در ادامه سفر به جمهوری اسلامی ایران که روز گذشته (۲۵ فروردین) برای بازدید از سرکنسولگری عربستان در مشهد مقدس و بررسی نحوه بازگشایی آن به مشهد سفر نمود، در فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد مورد اسقبال محمد بهشتی منفرد رئیس دفتر نمایندگی وزارت امورخارجه در خراسان رضوی قرار گرفت.

بهشتی منفرد ضمن خوش آمد گویی به هیات عربستان سعودی ابراز امیدواری کرد با فعال شدن نمایندگی های سیاسی دوکشور؛ روابط این دو کشور مهم و مسلمان در منطقه گسترش یابد و اتباع دو کشور ایران و عربستان بتوانند چون گذشته به جمهوری اسلامی ایران سفر نمایند.

در این دیدار ناصر بن عوض آل غنوم رئیس هیات سعودی از استقبال گرم مسئولان وزارت خارجه ایران و تسهیل روند سفر هیات عربستان به ایران تقدیر و تشکر کرد.

وی اظهار امیدواری نمود احیای روابط میان دو کشو بزرگ مسلمان در منطقه موجبات خیر و برکت و افزایش همکاریها میان کشورهای منطقه گردد.

هیات عربستان سعودی در هفته گذشته از سفارت و اماکن دیپلماتیک خود بازدید نمود و متقابلا هیات فنی جمهوری اسلامی ایران برای ایجاد مقدمات بازگشایی سفارت جمهوری اسلامی ایران در ریاض؛ کنسولگری کشورمان در جده و دفتر نمایندگی کشورمان نزد سازمان کنفرانس اسلامی به عربستان سعودی سفر نمود

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.